Проект для батьків "Гарний зір на все життя"

Метро поруч
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 44.ua
09:00 - 20:00
Зараз відкрито
Проект для батьків "Гарний зір на все життя", фото-1

Лазерна корекція – це шанс на гарний зір один раз і на все життя. На сьогодні це найсучасніша та максимально безпечна операція на очах, що стала доступною й потрібною для пацієнтів в усьому світі.

Українські пацієнти не виключення. Щодня офтальмологічний центр повного циклу «АЙЛАЗ» дієво допомагає десяткам пацієнтів, які прагнуть покращити свій зір. Інформація щодо лазерної корекції є відкритою та прозорою для кожного – це безболісно, це швидко, це надійно. Людина повертається до звичного способу життя, але з новими можливостями та повною свободою зору!

Ми вирішили стати ще ближче до наших пацієнтів і тому розробили проєкт для батьків «Гарний зір на все життя», що спрямований на те, аби ваші діти своєчасно слідкували за зором і вся ваша родина були здоровою та щасливою!

У чому суть проєкту?

Якщо ви виправили свій зір, використовуючи лазерну корекцію в клініці «АЙЛАЗ», тоді ваші діти у віці від 8 до 16 років автоматично отримують повну щорічну діагностику зору та консультацію досвідченого офтальмолога клініки «АЙЛАЗ» зі знижкою 50% впродовж п'яти років!

Отже, очі вашої дитини до 16 років будуть під наглядом і захистом профільних фахівців.

Дізнайтеся у відео, як відбувається діагностика зору дітей у сучасній офтальмологічній клініці:

Тепер перевірка зору стане систематичною та цікавою для вашої дитини, виховає відповідальність і дисципліну щодо здоров’я у всієї родини.

Старт програми 1 жовтня 2021 року.

Всі деталі на зручному інтерфейсі «Гарний зір на все життя», де комфортний дизайн і доступна інфографіка допоможуть вашим дітям ніколи не боятися лікарів, навчать любити себе та піклуватися про своє майбутнє. Дізнавайтеся більше та користуйтеся всіма можливостями, що надає клініка «АЙЛАЗ»!

Проект для батьків "Гарний зір на все життя", фото-2

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ! 

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01

Файли
Наше відео
Ще відео
Ми в мережі
Розміщення на мапі міста