Багатьох людей похилого віку лякає слово «операція». А якщо мова йде про хірургічне втручання в очі, наприклад, про лікування катаракти, то страхів та сумнівів стає в декілька разів більше. Чи боляче під час операції та як довго вона триває? Чи швидко проходить період реабілітації? І найголовніше – чи безпечно це? Чи покращиться зір після неї?

Насправді, сучасне лікування катаракти – це комфортно, безпечно та швидко.

Щоб переконатися в цьому та дізнатися, що саме на вас чекає під час операції, перегляньте наш інформаційний ролик, в якому ми спробували розвіяти популярні міфи.

Чим довше ви відкладаєте рішення щодо операції, тим все гірше себе почуваєте. Залиште сумніви, позбудьтеся катаракти раз і назавжди!

Досвідчені лікарі офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ» вже чекають на вас на консультацію.

Офтальмологічна клініка повного циклу АЙЛАЗ – це спеціалізований центр відновлення зору у м. Київ. Особливістю нашого центру є те, що він оснащений найсучаснішими діагностичними і лікувальними технологіями, операційним і післяопераційним блоками, системою стерилізації повітря, власною лабораторією, у центрі працюють найдосвідченіші в Україні фахівці-офтальмологи.

Клініка АЙЛАЗ спеціалізується в напрямках:

  • корекція зору – зокрема, лазерна корекція, імплантація внутрішньоочних лінз, рефракційна терапія, рефракційна заміна кришталика, склеральні лінзи;

  • хірургія катаракти;

  • лікування захворювань рогівки (кератоконусу, кератитів);

  • лікування та хірургія глаукоми;

  • лікування та хірургія захворювань сітківки;

  • лікування та хірургія косоокості;

  • хірургія патологій сльозових шляхів (дакріоциститу, синдрому «сухого ока»);

  • реконструктивно-пластична хірургія.

Головною метою клініки АЙЛАЗ є не тільки впровадження в Україні сучасних технологій діагностики та лікування, а і дотримання нових стандартів медичного обслуговування, що базуються на індивідуальному підході, взаємоповазі та довірі.

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: 0(44) 364 10 01