Лазерна корекція зору. Що це?

Метро поруч
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 44.ua
09:00 - 20:00
Зараз відкрито

Лазерна корекція зору на цей час визнана у всьому світі найбезпечнішим та якісним методом виправлення низького зору. Це єдина сучасна альтернатива тому, щоб пацієнт більше не користувався оптичною корекцією або контактними лінзами.

Лазерна корекція зору полягає в тому, що холодний промінь лазера автоматично впливає на рогівку ока, змінюючи її товщину та кривизну. Це впливає на заломлення світла в оці та адаптує сітківку до сприйняття чіткого зображення предметів як на близькій, так і далекій відстані.

Чи підходить мені ця операція з покращення зору?

Якщо у вас короткозорість, далекозорість чи астигматизм низького та середнього ступеня – ви потенційний претендент на лазерну корекцію. Проте необхідно пройти комплексну діагностику зору, щоб ті ділянки ваших очей, які непідвладно оцінити людині, були вивчені та проскановані сучасним обладнанням.

Вам підходить лазерна корекція, якщо ви:

  • старше 19 років;
  • маєте фіксовано стабільний зір протягом 2-х останніх років;
  • не хворієте на гострі очні захворювання (про них вам скаже лікар);
  • не є власником дуже тонкої рогівки;
  • не маєте високого ступеня короткозорості та далекозорості;
  • не хворієте на цукровий діабет або аутоімунні загальні захворювання (обговорюється індивідуально).

Лазерна корекція зору – найважливіші питання та відповіді у відео:

Де у Києві роблять лазерну корекцію зору?

Якщо ви знаходитесь у пошуках лікаря або клініки для операції на очі, будьте дуже уважні та вимогливі до вибору медичного центру лазерної корекції зору. Опирайтеся на досвід, використовуване діагностичне обладнання, лазер та умови, в яких здійснюється приймання пацієнта. На першому місці завжди стоїть ваша безпека, якість отриманого результату, а потім фінансовий бік питання.

У чому переваги лазера у клініці «АЙЛАЗ»?

В офтальмологічному центрі «АЙЛАЗ» лазерна корекція зору здійснюється з використанням передової та єдиної на сьогодні в Україні функції – орієнтацією роботи лазера за малюнком райдужної оболонки в режимі реального часу.

У лазерній корекції користуються двома методиками – ЛАСІК чи ЛАСЕК.

При проведенні ЛАСІК хірург викроює з поверхневих шарів рогівки дуже тонкий клапан, а по закінченні лазерної корекції, що триває лише 10-15 хвилин, клапан укладається на місце та приживається природним шляхом.

У методиці ЛАСЕК лазерна корекція виконується без формування поверхневого клапана. Її застосовують у випадках більш тонких рогівок, а також при специфічній – дуже крутій або плоскій – рогівці, коли технічне формування клапана ускладнене.

Таким чином, при будь-яких конфігураціях вашого ока можна підібрати зручну методику лазерної корекції, що буде безпечною та якісною для кожного унікального пацієнта. І навіть якщо ви потрапили до категорії людей, яким лазерна корекція протипоказана – є альтернатива в лікуванні та відновленні зору, що вам запропонують.

У руках кваліфікованих спеціалістів шанс на гарний зір є завжди. Довіряйте своє здоров’я професіоналам!

Файли
Наше відео
Ще відео
Ми в мережі
Розміщення на мапі міста