За роки досвіду і праці команда «АЙЛАЗу» утворила ще більш потужну клініку, що здатна брати відповідальність, йти на зустріч, вирішувати свої професійні завдання з максимальною точністю та досконалістю. Ми певні, що єдиним стимулом для нашого розвитку і досі залишаєтесь ви – наші пацієнти!

Для того, щоб провести хоча б один прийом, нам треба скласти непростий ланцюжок від дзвінка у контакт-центр до постановки діагнозу, у якому задіяна вся команда, хоча пацієнт, безпосередньо, контактує тільки із лікарем. Ми раді докладати максимум зусиль заради вашого комфорту та довіри. Наш досвід та робота тільки за якісним і відповідним обладнанням дозволяють нам здійснювати прийом на вищому рівні та задовольняти усі ваші потреби.

Пам’ятайте, що немає нічого ціннішого за здоров’я вашої родини. Піклуйтеся про зір своєчасно та обирайте кваліфіковану допомогу фахівця замість невиправданого самолікування. Поспілкуйтесь із лікарем, розкажіть про ваш дискомфорт та отримайте рішення проблеми, що зможе змінити ваше життя назавжди. Для цього ми існуємо та щодня виконуємо свою працю для ваших позитивних відгуків!

Дякуємо, що ви з нами та обираєте «АЙЛАЗ» вже більше 15 років!

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка АЙЛАЗ www.ailas.com.ua   
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: +38(044) 364 10 01