лікар-офтальмолог офтальмологічного центру вищої категорії АЙЛАЗ
Волошин Ярослав Ігорович

Американська академія офтальмології оголосила про те, що спільнота офтальмологів виділила 8,5 млн. дол. США для роботи першого в світі публічного музею, присвяченого питанням зору та здоровя очей. Новий музей буде розташований в штаб-квартирі Академії в Сан-Франциско. Очікується, що  відкриття відбудеться на початку 2020 року.

«Від імені міста та округу Сан-Франциско я хочу привітати Американську академію офтальмології з роботою по доставці Музею Зору на рибальську пристань», – сказала мер Лондона Брід. – «Цей новий центр буде вітати відвідувачів з усього світу і надасть унікальні інтерактивні можливості для вивчення науки та історії нашого найціннішого відчуття – зору. Я хочу побажати Академії успіхів і виразити вдячність Станлі M. Тралсну, доктору медичних наук, і Майклу Ф. Мармору, MD, який зробив значні пожертви, щоб закласти основу для нового музею». Він названий на їх честь: Музей зору Трухльсена-Мармора.

Музей також став можливим завдяки окремим офтальмологам по всій країні та корпоративним спонсорам, включаючи Johnson Johnson Vision, Alcon, Carl Zeiss Meditec і Glaukos Corp. 

Відкриття музею дозволяє Академії продемонструвати свою колекцію з більш ніж 38 000 експонатів, книг та інструментів. Ці скарби були зібрані понад 30 років тому, але можливості їх перегляду були обмежені. 

Виведення цієї великої колекції у відкритий доступ для ознайомлення  допоможе людям зрозуміти своє власне здоров’я очей і те, що роблять офтальмологи, щоб захистити зір, надихаючи нове покоління лікарів і хірургів.

Гарнітури віртуальної реальності та інтерактивні екрани дозволять відвідувачам познайомитися з історією офтальмології, її технологічними досягненнями, досягненнями в області медицини та останніми інноваціями, що рятують зір сьогодні. 

Архітектор з Сан-Франциско Шад Бізер зі студії TwentyTwo Design виконав плани поверхів для галереї з чотирма холами, а фірма з дизайну виставок Novato Weldon Exhibits LLC в даний час працює над виготовленням експонатів.

Починаючи з 2020 року, приблизно 30 000 відвідувачів на рік зможуть безкоштовно відвідувати виставки та заходи в цьому тепер популярному місці Рибальської пристані.

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1
Тел.: +38(044) 364 10 01