Сучасна медицина пропонує чимало методів відновлення зору. Однак особливим попитом нині користується лазерна корекція. На думку офтальмологів, це пов’язане з тим, що цей метод має багато переваг і майже немає недоліків.

Лазерна корекція зору – хірургічна операція, що виправляє зір і позбавляє необхідності носити контактні лінзи та окуляри у пацієнтів з короткозорістю, далекозорістю та астигматизмом. Наукові дослідження свідчать про те, що 95% людей задоволені результатами після процедури.

Суть лазерної корекції в тому, що лікарі за допомогою лазеру змінюють форму рогівки. За рахунок зміни форми змінюється і оптична сила рогівки. При чому рівно настільки, наскільки це потрібно, щоб зображення фокусувалося на сітківці. Процедура дозволяє відновити високий зір і повністю відмовитися від користування окулярами та лінзами. Лазерна корекція – це не повномасштабна операція під загальним наркозом. Її проводять, використовуючи лише спеціальні краплі, а пацієнт залишається в свідомості та не відчуває болю. Операція триває декілька хвилин. При цьому сам лазер працює 20-30 секунд.

Сучасні лазери подають лазерні імпульси з швидкістю 500 разів на секунду, при цьому лазер перевіряє правильність попадання імпульсів 1 050 разів на секунду! Це неймовірна швидкість, що забезпечує і точність. В офтальмології немає більш точної технології.

Після корекції людина одразу відчуває значне покращення зору, але повне відновлення буде йти декілька днів. При цьому ви зможете вести свій звичний образ життя.

Серед переваг лазерної корекції – швидка реабілітація, позитивний результат, зір повертається швидко, це безболісна процедура.

Є недоліки, але їх небагато. В післяопераційному періоді у пацієнтів виникають неприємні симптоми: сльозотеча, «пісок» в очах, світлобоязнь. Це цілком нормальна реакція організму на зовнішні втручання. Ще один мінус, процедуру не можна проводити пацієнту, якщо є медичні протипоказання.

Якщо вам набридли окуляри – ви можете вибрати інше рішення для ваших очей!

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ! 

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: +38(044) 364 10 01