Лазерна корекція зору – сучасна методика усунення короткозорості. Але не завжди параметри рогівки та оптики очей людини дають можливість провести безпечну і ефективну лазерну корекцію зору.

Темп сучасного життя ставить перед нами досить високі вимоги та чіткий зір – одна з них. Вибір методу корекції визначається багатьма чинниками, це і  переваги людини, і можливості оптики та анатомії очей. У цьому вебінарі ми поговоримо про сучасні можливості корекції зору, порівняємо різні методики оптичної, терапевтичної та хірургічної корекції і зупинимося на інноваційній методиці – імплантації внутрішньоочних контактних лінз Visian ICL швейцарської компанії STAAR, що виготовляються індивідуально за розмірами та оптичними характеристикам кожного конкретного ока.

Ця інноваційна технологія вперше була впроваджена в клініці «АЙЛАЗ» у 2007 році. Саме тому розповість про особливості та показники для імплантації внутрішньоочних факічних лінз Visian ICL головний лікар клініки «АЙЛАЗ» – к.м.н., лікар вищої категорії, член Американського та Європейського товариств катарактальної і рефракційної хірургії, офіційний консультант швейцарської компанії STAAR Ковальов Андрій Іванович.

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua 
04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1 
Тел.: +38(044) 364 10 01