Коли пацієнт бачить офтальмолога в окулярах, у нього відразу закрадається тінь сумніву про те, чи варто довіряти цій операції та чому самі лікарі не вдаються до корекції. На цю тему написано багато статей, але питання про неї є все так само популярними.

Те, що лазерна корекція найточніша та найбезпечніша операція в світі – факт, який підтвердить будь-який працівник в сфері офтальмології. Чому це питання все ще залишається гострим? Ми готові відповісти вам прямо зараз.

1. Сумісність пацієнта з лазерною корекцією.

Лікар і будь-який співробітник клініки – це, перш за все, людина зі своїми особливостями організму. Щоб стати пацієнтом для лазерної корекції зору, потрібно мати відповідні конфігурації рогівки, потрапляти в задані параметри діоптрій і не мати протипоказань. Після діагностики це стає зрозуміло.

2. Один випадок – не статистика.

Якщо в клініці лазерної корекції один співробітник ходить в окулярах, це не означає, що інші 100 осіб відмовилися від даного виду корекції зору. У нашій клініці «АЙЛАЗ» за 15 років вже більше 50 співробітників і членів їх сімей зробили лазерну корекцію зору. Про це говорять їх письмові відгуки, що ми розмістили на стінах клініки, і відеозвернення, з якими можна ознайомитися на нашому Ютюб-каналі.

3. Власне право на вибір.

Лазерна корекція зору – це не обов'язкова лікувальна процедура, це питання якості вашого життя. І якщо вам не комфортно в окулярах і денних лінзах, якщо ви хочете повністю позбутися залежності від окулярів – лазерна корекція для вас! Якщо людина звикла до своїх окулярів і не готова до кардинальних змін – це її вибір і рішення, що ми поважаємо та приймаємо.

 МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ! 

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: +38(044) 364 10 01