Всі офіційні джерела опублікували заяву про те, що компанія Paragon отримала дійсне підтвердження CE («європейської відповідності») на застосування лінз CRT для контролю міопії у дітей.

На сьогодні ще жодна компанія в світі не має офіційних рекомендацій на використання ортокератологічних лінз для контролю короткозорості у дітей. Тому це не лише особисте досягнення бренду, а й справжній прорив у дитячій офтальмології.

Дослідження та аналіз дії лінз проводилися як зовнішніми незалежними компаніями, так і самою компанією Paragon, що дає батькам ще більшу впевненість в ефективності методу та його безпеки застосування у дітей.

Компанія Paragon зарекомендувала себе ще раніше, коли отримала вперше в світі дозвіл FDA для використання ортокератологічних лінз без вікових обмежень, в тому числі, у дітей.

Як повідомляє зі свого інтерв'ю Leah Johnson, генеральний директор департаменту сервісу Paragon Vision Sciences: «Ми дуже горді тим, що саме компанія Paragon отримала офіційний дозвіл CE на застосування ортокератологічних лінз для контролю міопії у дітей і підлітків. Ця подія є поворотним моментом у розвитку ортокератології в цілому, офіційно та адміністративно підтверджує ефективність орто-лінз у лікуванні короткозорості».

Ці дослідження проводилися 25 місяців, а у дітей, які користувалися лінзами, було підтверджено зменшення швидкості розвитку короткозорості на 56%.

Така обставина дозволила компанії Paragon стати лідером цього напрямку, ставши першою компанією, що впровадила технологію нічної ортокератології для допомоги дітям. Лінзи не мають вікових обмежень і є справжнім порятунком у контролі короткозорості, відкривши всьому світу лікувальний засіб під час сну!

Джерела:

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ! 

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: +38(044) 364 10 01