Після того, як ми бурхливо відзначили Новий рік, настав час повертатися до звичного способу життя. Дізнайтеся, як швидко привести себе в порядок і позбутися наслідків свята. Спеціалісти клініки «АЙЛАЗ» піклуються не лише про гостроту вашого зору, але і про красу погляду!

Набряки можуть виникати не тільки через порушення режиму сну та святкового харчування. Ви можете пестити та плекати обличчя, регулярно відвідувати косметолога, стежити за своїм здоров’ям, відмовитися від алкоголю в новорічні свята, але все одно мучитися від набряків. Часто проблема криється у спазмованих м’язах.

Причини набряків під очима

1. Хронічна напруга в потиличній області може серйозно гальмувати відтік лімфатичної рідини з області обличчя та провокувати набряклість, що не проходить, яка сприймається як частина вікових змін.

2. Інша причина набряків – спазм жувальних м’язів. Найчастіше це наслідок психологічних проблем, спричинених багаторічним стресом. Адже ми змалку звикаємо долати труднощі, «стиснувши зуби». Навколовушна область стає настільки щільною та спазмованою, що вільному струму рідини її не подолати. Цей «бар’єрний риф» нашої особи веде до утворення носогубних складок та брилів, до набряку повік.

3. І ще одна причина специфічних набряків під очима знаходиться біля внутрішнього краю ока. Слізна рідина, що виробляється слізною залозою, не може нормально відводитися в носослізний канал через різні чинники (м’язові спазми, ЛОР-захворювання) та затримується у підочній ділянці.

Для того, щоб позбутися набряків, отримавши стабільний і довготривалий результат, необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

  • тримайте вагу на одному рівні – не можна різко худнути або набирати вагу;
  • займайтеся будь-якою фізичною активністю для покращення роботи серця;
  • вивчіть будь-які техніки діафрагмального дихання;
  • відновіть стан і статику шиї за допомогою гімнастики;
  • усуньте м’язові спазми обличчя та шиї за допомогою заходів самомасажу;
  • вибудуйте грамотний питний режим;
  • повноцінно харчуйтеся – жодних безбілкових чи інших радикальних дієт. Будьте в тонусі та не нехтуйте здоров’ям!

 МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ! 

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01