Війна – це трагедія, це велике випробування для всіх. Війна – це  дорого. Дуже та дуже. Один день війни, за різними оцінками, обходиться Росії приблизно у 20 млрд. доларів, і це добре. Однак і Україна витрачає дуже багато, хоча завдяки допомозі партнерів на порядок менше й це теж добре.

На сьогодні ми маємо:

  • майже повністю зупинену міжнародну логістику – аеропорти закриті, порти закриті, існують певні обмеження на державних кордонах;
  • основні логістичні склади в нас були розташовані під Києвом, там зараз все заблоковано, а отже, майже вся внутрішня торгівля теж зупинилася, до цього додається проблема пересування вантажів країною;
  • Україна експортувала метал і зерно через порти, а вони заблоковані;
  • посівна кампанія, як і сільське господарство, під загрозою;
  • більше мільйона людей покинули свої домівки, а з ними й робочі місця, тобто ці люди випали з економіки та перестали в неї вкладатися.

Тверезо оцінить, наскільки сьогодні цінними є кожна пара рук, що залучені до БУДЬ-ЯКОГО сектору економіки.

Отже, що мені, як українцю, робити для своєї Батьківщини?

1. Якщо ви залишились вдома та ваше підприємство дозволяє вам продовжувати роботу – працюйте! Не витрачайте час на страх чи перегляд стрічки новин. Допоможіть своїй компанії продовжувати свою діяльність.

2. Якщо інші бізнеси продовжують працювати – не звинувачуйте їх! Навпаки, підтримуйте та, якщо можливо, купуйте їх товар або скористайтеся послугами.

3. Якщо ви знаходитесь у безпеці – подолайте у собі почуття провини за те, що вижили. Шукайте спонсорів, підтримуйте волонтерів, виходьте на мітинги. Не сидіть вдома!

4. Продовжуйте користуватися грошима – платіть рахунки, заплатіть податки, купуйте продукти чи оплатіть заняття з англійської. Це ваш вклад у боротьбу. Це важливо. Допоможіть країні!

5. Звертаємось до підприємців – якщо можливо, залишайте бізнес відкритим! І, звісно, шукайте інвесторів для пожертв на армію.

Клініка «АЙЛАЗ» не зупиняла своєї роботи, ми консультуємо пацієнтів у режимі онлайн  (безкоштовно) і, за потреби, обстежуємо в клініці (за тарифами обстеження). Наші фахівці знаходяться на місті та ми готові надавати медичну допомогу всім, хто звертається. Телефонуйте, приходьте. Ми завжди поряд.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

_______________________________________________

Тел. кол-центру клініки «АЙЛАЗ»: 044 364 10 01.

E-mail: [email protected].

Розклад роботи кол-центру:

  • понеділок-п’ятниця – с 09:00 до 20:00;
  • субота, неділя – вихідні.

 МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ! 

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01