Лазерна корекція – це свобода від окулярів і лінз; це впевненість, що гарний зір тобі не зрадить в критичну хвилину.

Зараз до нас звертається багато військових, які боронять Україну або готуються до її захисту. В умовах війни від точності зору, від можливості відмінно бачити без засобів корекції залежить виконання бойових завдань і життя. Лазерна корекція надає саме такі життєво необхідні можливості.

Ми пропонуємо для військовослужбовців і учасників тероборони діагностику зору з 50% знижкою та лазерну корекцію зору зі знижкою 15%. До того ж ми проводимо лазерну корекцію в рамках нової програми «Гарний зір на все життя», що буде особливо корисною людям, у яких є діти або племінники. Участь у програмі дозволяє будь-якій дитині протягом 5 років бути під наглядом кваліфікованого офтальмолога клініки «АЙЛАЗ». Виховання у дітей обізнаності та відповідальності за своє здоров’я допоможе бути їм здоровішими у майбутньому.

У нинішній час стабільність для родини особливо важлива. Програма піклування про здоров’я ваших дітей «Гарний зір на все життя» допомогає отримати впевненість у майбутньому та досягнути високої якості життя – для вас і всієї сім’ї!

 ВІРИМО У ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ! 

Задайте питання лікарю-офтальмологу 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01