Нічні лінзи стають у світі офтальмології провідним засобом, націленим на зупинку прогресії короткозорості. Застосовуються вони як у дорослих, так і у дітей, оскільки діти особливі чутливі до швидкого розвитку короткозорості, а нічні лінзи здатні стримати або зупинити цю прогресію.

Що таке нічні лінзи? Це лінзи, що ви одягаєте на ніч, ви в них спите, зранку знімаєте, а потім протягом 24 годин і більше маєте стовідсотковий зір, не користуючись ані окулярами, ані денними контактними лінзами. Ви отримуєте свободу від засобів корекції. То ж тепер можете не лише прибрати з вашого іміджу окуляри, але і займатися плаванням та екстремальними видами спорту. Для вашої дитини це може бути розв’язанням психологічних питань.

Сьогодні нічна корекція зору здобула в усьому світі інтерес ще й тому, що саме така методика корекції зору призупиняє розвиток короткозорості у дітей!

До того ж користування нічними лінзами, у порівнянні з денними контактними лінзами, має переваги в плані захисту очей від інфекцій, викликаний контактом лінз з руками. Крім іншого, це зменшує вірогідність отримати COVID-інфекцію через очі.

У нашому вебінарі ви дізнаєтеся про те, як саме працюють нічні лінзи, хто перебуває в особливій зоні ризику розвитку короткозорості, коли та як треба перевіряти зір дитини, яка є альтернатива нічним лінзам, а також отримуєте відповіді на безліч інших питань. Запрошуємо до перегляда!

 ВІРИМО У ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ! 

Поставте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01