Нещодавно офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» представила своїм пацієнтам нову апаратну методику якісного лікування синдрому сухого ока. Це Інтенсивне Імпульсне Світло IPL (Intense Pulsed Light), воно також розв’язує проблеми демодекозу, дисфункції мейбомієвих залоз і блефаритів. Апарат випромінює спеціальне світло заданої частоти, що позитивно впливає на око, надаючи потужний медичний і косметичний ефект.

На відео наш спеціаліст розповідає, як працює обладнання, як воно виглядає, про те, що IPL є абсолютно безпечною та доступною методикою для кожного пацієнта з відповідним діагнозом. Ми пишаємось рівнем наших лікарів, їх постійний розвиток дозволяє нам запроваджувати нові технології, більш комплексно й впевнено працювати із закордонними колегами та партнерами.

Результати лікування сухого ока з використанням IPL:

  • зменшення запалення;
  • відновлення структури слізної плівки;
  • омолоджувальний ефект.

За відгуками наших пацієнтів, достатньо лише декілька днів, щоб побачити та відчути різницю – зменшуються почервоніння й сльозотеча, відчуття запорошеності та стороннього тіла, втома очей.

Записатися на процедуру Інтенсивного Імпульсного Світла IPL можна за призначенням через свого лікаря-офтальмолога або звернутися за детальною інформацією до нас в контакт-центр. Наші оператори професійно нададуть відповіді на всі ваші питання.

 

ВІРИМО У ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ! 

Поставте питання лікарю-офтальмологу 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1 

Тел.: 0(44) 364 10 01