Короткозорість (міопія) – найбільш розповсюджена причина зниження зору у людей будь-якого віку.

Але найбільше занепокоєння вона викликає саме у дитячому та підлітковому віці, оскільки саме в цей період міопія активно прогресує, призводячи до постійного погіршення зору дитини й збільшенні «діоптрій в окулярах».

На щастя, зараз ми маємо змогу запропонувати нашим пацієнтам максимально ефективний спосіб стабілізації короткозорості – м’які контактні лінзи МіОріа.

Вони  були спеціально розроблені для пацієнтів з високим ризиком прогресування міопії та довели свою ефективність не лише в наукових дослідженнях, а і серед тисяч користувачів по всьому світу.

Ці лінзи не тільки корегують короткозорість у дітей, але і розвивають здібність очей до виконання зорових навантажень, чим і затримують розвиток короткозорості.

Оскільки лінзи розроблені спеціально для дітей і підлітків, для їх виготовлення використовують матеріал з високою газопроникністю для забезпечення здоров’я очей.

Кожна лінза виготовляється індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням усіх особливостей рогівки, що забезпечує максимальний комфорт носіння протягом всього дня.

Беззаперечною перевагою лінз МіОріа є широкий оптичний діапазон, що дає змогу коригувати міопію до -15.0дптр та астигматизм до 6.0дптр.

Подбайте про здоров’я очей ваших дітей вже зараз. Зупинити короткозорість стає реально.

 
ВІРИМО У ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ! 

Поставте питання лікарю-офтальмологу 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01