Колектив «АЙЛАЗу» має традицію святкувати Різдво та Новий Рік разом. Щороку ми робили це в гарному ресторані з цікавою програмою, номінаціями, танцями та креативними номерами, що самі вигадували й представляли один одному. Досі згадуємо, як минулого року зібрали дитячі фото наших лікарів і разом намагалися їх відгадати, також робили аукціон з домашньою продукцією та зібрані кошти відправили у дитячий будинок.

Цього року вирішили провести зустріч в іншому форматі. І, до речі, визначились і підтримали дату Різдва – 24 грудня!

У цей день ми зібралися разом, щоб проаналізувати здобутки минулого року. Поспілкувалися, поділилися інформацією, усвідомили, скільки допомоги вдалося переслати на фронт за ці 10 місяців. Наш лікар Волошин Ярослав з 2014 року служить госпітальєром в умовах війни, він поділився з нами своїм досвідом і розповів, наскільки воїнам потрібна своєчасна допомога та якою ціною вона надається. Нам дуже радісно було бачити його серед нас. Наша мрія – щоб всі наші колеги, які зараз на фронті, повернулися додому.

Святкувати перемогу разом!

Основне досягнення 2022 року – наша праця, що ми не зупиняли, не зважаючи на війну. Медики вибрали свою відповідальність – віддану турботу про людей. І саме це ми й робимо в нинішній скрутний час – лікуємо, підтримуємо, заспокоюємо.

Виявилося, а скоріш просто підтвердилося, що ми міцна та мужня команда, що вірить у свою країну. Бажаємо українцям Перемоги та миру! Наша сила – в єдності, наша єдність – у традиціях, наші традиції – в нашому ДНК!

Допомагаємо країні своєю працею! Живіть, любіть Україну та її людей. Переможемо!

 

ВІРИМО У ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ! 

Поставте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01