Центр «АЙЛАЗ» запровадив програму підтримки укр. пенсіонерів - 01

Хірургія катаракти – найбільш поширена операція в офтальмології. Сучасні технології зробили її швидкою, високобезпечною та комфортною для пацієнта.

Але в будь-якому випадку будь-яка операція – відповідальний вчинок. Її успішність складається з певних обов’язкових складових. Це:

  • рівень хірургічної майстерності;
  • хірургічне забезпечення під час операції;
  • витратні матеріали під час операції;
  • умови операційної;
  • анестезіологічний супровід.

В «АЙЛАЗі» оперують хірурги вищої категорії зі стажем понад 30 років, які проходили підвищення кваліфікації та продовжують це робити у найкращих медичних центрах світу. Отримання високої кваліфікації – довгий і дорогий процес, але він є обов’язковим. Досвід хірурга забезпечить безпеку за будь-яких умов.

Хірургічне забезпечення включає обладнання, на якому виконується операція, та інструменти, що застосовуються під час операції.

Офтальмологічний центр «АЙЛАЗ» застосовує швейцарське обладнання однієї з провідних компаній світу Uertly, що надає можливість змінювати умови роботи під час операції, вибираючи індивідуально режими роботи та забезпечуючи найбільшу щадність втручання.

Під час операції застосовуються певні захисні матеріали для тканин, що оточують кришталик.

Чим щільніший кришталик, тим потужніше використовується енергія ультразвуку, що подрібнює тканини закаламученого кришталика. Тож тим  якіснішими та дорожчими мають бути захисні гелі, що вводяться в око під час операції. Це, звісно, підвищує вартість операції, але й поліпшує результати. Тому уникнути цих витрат ніяк не можна.

Умови операційної – тут дотримуються дуже жорстких умов госпітальної хірургії. Таких умов можна досягнути тільки в окремій будівлі, що будується саме як медичний заклад. На жаль, сьогодні більшість медичних приватних центрів, що пропонують хірургію, знаходяться у бізнес-центрах і навіть житлових будинках, бо так дешевше.

Медичний центр «АЙЛАЗ» – це окрема медична будівля, в якій з самого початку облаштований окремий операційний поверх з урахуванням найжорсткіших правил та умов операційного відділення. В операційних залах встановлено систему ламінарних потоків. Це означає, що на все операційне поле, зокрема й пацієнта, інструменти, обладнання та асистентів, подається потік стерильного повітря, що виключає потрапляння нестерильного повітря ззовні.

Це дуже дорога система, але саме так мають бути влаштовані сучасні операційні.

На цей час операційна «АЙЛАЗу» є унікальною серед офтальмологічних операційних в Україні.

Анестезіологічний супровід – важлива складова процесу безпечного виконання операції. Адже катаракта – це вікове захворювання, тож більшість наших пацієнтів потребують дуже ретельного обстеження (що ми робимо на місті перед операцією) та супроводу в операційній. Ми можемо оперувати пацієнтів з досить важкими системними й загальними станами (інфаркт, інсульт, аутоімунні системні захворювання та інше), забезпечивши їм потужну професійну підтримку анестезіологів.

В офтальмологічному центрі «АЙЛАЗ» маємо реанімаційну та анестезіологічну служби («АЙЛАЗ» – єдиний в Україні серед офтальмологічних закладів з такою можливістю).

У нас є стаціонар, де пацієнти, за потреби, можуть перебувати під наглядом і офтальмолога й анестезіолога (це також єдиний в Україні офтальмологічний центр з такою можливістю).

Отже, саме ці складові й обумовлюють вартість операції, але вони не очевидні для пацієнта, коли він вибирає клініку, де зробити операцію.

Центр «АЙЛАЗ» запровадив програму підтримки укр. пенсіонерів - 02

Вже шостий рік поспіль в «АЙЛАЗі» діє програма підтримки українських пенсіонерів.

Вона передбачає спеціальні цінові умови на операцію катаракти за допомогою сучасного методу факоемульсифікації.

Операція включає:

  • консультації фахівців (хірурга та анестезіолога);
  • операцію на сучасному швейцарському устаткуванні Oertly;
  • інтраокулярну лінзу (ІОЛ);
  • одноразові витратні матеріали іноземних виробників, що безпосередньо впливають на якість операції та швидкість відновлення пацієнта після проведеного лікування;
  • необхідні медикаменти та післяопераційне спостереження протягом місяця.

Використання ліцензованих гідрофільних інтраокулярних лінз дає можливість встановлення лінзи через мікротунель 2.2 мм. Край лінзи розроблений таким чином, що створює перешкоду утворенню вторинної катаракти. У лінзі є вбудований фільтр, який захищає сітківку ока від впливу ультрафіолетових променів.

Операцію проводять хірурги з рівнем експертного класу.

Така процедура дозволяє за один день безпечно та з комфортом відновити зір.

Загалом при підготовці до операції та під час її виконання дуже важливим, на нашу думку, є комфорт пацієнта

З кожним пацієнтом в операційній працюють 8 осіб. Це людські ресурси, що забезпечують чітку роботу та комфорт для пацієнта. Весь наш медичний персонал пройшов спеціальну підготовку, навчання й знає свою справу.

Операція – відповідальний захід, що робиться один раз, тож необхідно забезпечити найвищий рівень безпеки, точності та комфорту.

Ми не можемо дозволити собі хибну економію. Не слід ризикувати здоров’ям пацієнтів заради солодкого слова «знижка»!

Програма для пенсіонерів з видалення катаракти діє до 31 травня 2024 р. включно.

ВІРИМО У ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ!

Поставте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Офтальмологічний центр «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01